Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co, Ltd


Güvenilir Ham Steroid Tozu Tedarikçisi Çin'de Profesyonel, Etkin, Hesaplı   

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone Steroidler

Emanet Trenbolone Enanthate enjeksiyon 10161-33-8

iyi kalite Anabolik steroidler enjekte edilebilir satış için
iyi kalite Anabolik steroidler enjekte edilebilir satış için
Paketi aldım ve dişlileri demlendi. Ürünlerinizden çok etkilendim ve memnun oldum. Yaşam için bir müşteri olarak bana sahipsiniz!

—— Andrew

Evet, her şeyi almıştım. Size gerçekten minnettarım !! Bu mükemmel bir iş ilişkisi olduğu kanıtlandı. Ben çok mutluyum !!

—— Jameson

Ben iş kesinlikle ile ileriye yapıyorsun olacak bu yüzden de herkes ürünleriniz sevgi dolu!

—— Nona

Ben sohbet şimdi

Emanet Trenbolone Enanthate enjeksiyon 10161-33-8

Çin Emanet Trenbolone Enanthate enjeksiyon 10161-33-8 Tedarikçi
Emanet Trenbolone Enanthate enjeksiyon 10161-33-8 Tedarikçi Emanet Trenbolone Enanthate enjeksiyon 10161-33-8 Tedarikçi Emanet Trenbolone Enanthate enjeksiyon 10161-33-8 Tedarikçi

Büyük resim :  Emanet Trenbolone Enanthate enjeksiyon 10161-33-8

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Wuhan, Hubei, Çin
Marka adı: WHYC
Sertifika: GMP, ISO 9001, USP, BP
Model numarası: Trenbolone Enanthate CAS 10161-33-8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 g
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 1kg/Folyo Çanta 25kg/davul
Teslim süresi: Ödenmesinden sonra 3 gün içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: aylık 100 kg
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Adı: Trenbolone Enanthate CA'LARI: 10161-33-8
Molekül ağırlığı:: 382,54 Köken: Wuhan, Hubei, Çin
Ambalaj: İyi gizlenmiş Taşıyıcı: EMS, HKEMS, Fedex, DHL, TNT, UPS
ödeme: Bitcoin, Gram, Western Union, banka havale Teslimat: 4-7 iş günü ödeme sonra kapı kapı dolaşıp
Vurgulamak:

muscle mass steroids

,

trenbolone acetate powder

99% Trenbolone Enanthate CAS 10161-33-8 Kas Büyümesi için Güçlü Anabolik Steroid

Açıklama:

Trenbolone Enanthate, Trenbolone hormonunun uzun ester varyantıdır.

Trenbolon Enantiti , Kas dayanıklılığını büyük oranda artıracak, daha fazla iş yapılabilen ve hızlı yorulmaz ve iyileşme ve şifalanmada da önemli bir rol oynayacak bir steroiddir.

Toplama için trenbolone Enanthate'den daha iyi steroid bulunmayabilir ve enantant ester ile kullanıcılar haftada bir kez enjeksiyona ihtiyaç duyacaktır.

Trenbolone Enanthate yalnızca yeraltı laboratuvarlarından temin edilebilir ve yağ tüketmek ve kas kazanmak isteyen vücut geliştiriciler için ideal bir ilaç olarak kabul edilmesine rağmen insan tüketimi için tasarlanmamıştır, ancak uzun esterinin teste tabi profesyonel sporcular için akıllıca davranmasına rağmen .

Trenbolone Enanthate, güçlü anabolik aktiviteye sahip çok güçlü bir androjendir. Güç ve kas kütlesinin hızla gelişmesi için, genellikle nispeten kısa bir süre içinde olağanüstü sonuçlar veren kullanıcılar için uygundur.

Bu steroidden kaynaklanan yüksek androjen düzeyi, yokluğunda aşırı östrojen, aynı zamanda vücut yağının yanmasını da hızlandırabilir. Sonuç aşırı diyete ihtiyaç duymadan umarım daha sıkı bir vücut olmalıdır. Bu nedenle Trenbolone Enanthate inanılmaz derecede sert, koparılmış bir vücuda ulaşmaya yardımcı olabilir ve rekabetçi vücut geliştiriciler için ideal bir üründür.

Hızlı Ayrıntılar:

İsim:

Trenbolon Enantiti

Kimyasal Adı: 4,9,11-estratrien-17-beta-ol-3-on Enantat

CAS: 10161-33-8

Deney:% 97-101

Standart: Kurumsal Standart

Ambalaj: folyo çanta veya teneke.

Görünüş: açık sarı veya sarı kristal toz; MP: 72 ~ 78 ° C

Kullanımı: farmasötik madde, steroid hormon, anabolin.

Bir erkek hormonu ve anabolik hormon olarak.

Moleküler Formül: C25H34O3

Molekül ağırlığı: 382.54

Moleküler yapı:

Uygulamalar:

Tren formlarının hepsi olduğu gibi, Trenbolone-Enantit 19 kategoride de anabolik ve androjenik derecelendirme yapan ve hiçbir şekilde anabolik steroid olmayan bir kategoridir. Güçlü anabolik ve yağ yakan özelliklere sahip olan ve androjen reseptörüne sıkıca bağlanan bir hormondur. Trenbolone-Enantit, diğer anabolik steroidlerle sık karşılaşılan pek çok özelliği henüz çoğu kez güç düzeyinin on katında taşır. Tam yapısı itibarıyla, yaygın olarak adlandırılan Tren-E, güçlü IGF-1 peptid hormonunun salınmasını büyük ölçüde teşvik eder; Büyük, doğal olarak üretilen bir anabolik hormondur. Ayrıca, çoğu steroid gibi azot retansiyonunu, protein sentezini ve alyuvar sayısını da artıracaktır, ancak gerçekten parlayan besin etkinliği içindedir. Trenbolone hormonu, besleyici etkinliğini önemli ölçüde arttırma yeteneğine sahiptir; Anlamı, tükettiğimiz tüm besin maddeleri çok daha yüksek bir dereceye kadar kullanılmaktadır.

Tüm Tren formları yukarıdaki özellikleri taşımaktadır ve Trenbolone-Enantant durumunda, çok daha büyük bir molekül ağırlığı taşırken bu nitelikleri daha yavaş bir hızla taşıyan bir Tren formumuz var. Tren-E sürümü, sahip olduğumuz Tren'in en büyük ester esaslı versiyonudur ve yaklaşık olarak 8 gün aktif bir yarı ömrü vardır; Fina sırasıyla 3 gün yarı ömrü ve Parabolan 6 gün taşır. Trenbolone-Enantit daha büyük Enantant esteri taşıdığından, ester toplam bileşende çok daha fazla kitle alır ve böylece toplam ağırlığın daha fazlasının hormondan ziyade ester olması sağlanır. Örneğin, 100 mg Trenbolone-Asetat, en küçük ester versiyonu yaklaşık 87 mg kullanılabilir hormon verirken, 100 mg Trenbolone-Enantat yaklaşık 72 mg gerçek Tren verecektir. Elbette, toplam doz, kullanılabilir toplam hormon miktarını karşılayacak şekilde ayarlanabilir; ancak, istenilen sonun elde edilmesi için dönüşümü anlamak gerekir.

Yan etkiler:

Trenbolone bir anabolik steroiddir ve bu nedenle, tüm anabolik steroidler arasında yaygın olan tipik yan etkileri taşımaktadır

Trenbolone herhangi bir dozajda Östrojene aroma vermez, tek başına Trenbolone ile östrojen ile ilgili yan etkiler riski yoktur. Östrojen Trenbolon Enantiti yan etkileri tam anlamıyla yoktur. Bununla birlikte, vücuttaki östrojen açısından zengin bir çevre genellikle ek Trenbolone Enantat yan etkilerine ve kompleks hormonal yolaklara bağlı komplikasyonlara yol açtığı için, onunla birlikte çalışan aroma edilebilen bileşiklerin dozajını (örn. Testosteron, Dianabol, vb.) Izlemeniz önerilir Östrojen, progestinler, prolaktin ve aromataz enzimi ile ilişkili ve bağlantı kuran vücut. Bir kişi Trenbolon kullanımı sırasında östrojenle ilgili yan etkiler yaşarsa, Trenbolone'un kendisinin değil, bireyin yanında kullandığı diğer bileşiklerin bir sonucu olur.

Trenbolone'un 500 adrojenik güç derecesi sergilediği androjenik yan etkiler kesinlikle bir endişe ve kesinlikle Trenbolone Enantit yan etkilerinin bir parçası olarak yer alıyor. Bu, Testosteronun androjenik gücünün 5 kat olduğu anlamına geliyor. Bununla birlikte, bu faktörün yukarı tarafı, Trenbolonun vücuttaki daha güçlü androjenik metabolitlere dönüşmediğidir (vücudun dihidrotestosteronuna indirgenen testosteronun aksine). Bu nedenle, Trenbolone'dan kaynaklanan tüm androjenik kabiliyetler, kullanımı boyunca ortalama olarak beklenebilir. Bireyler artan agresyon, irritabilite, sivilce (deri üzerinde artmış yağ salgısının bir sonucu olarak), erkek tipi kellik için bir potansiyel (eğer biri bunun için genetiğe sahipse) ve androjenik yan etkileri izlemek ve izlemek için özen göstermelidir; Benign prostat hiperplazisi (prostatın genişlemesi). Proscar, Finasterid, Dutasteride ve Propecia gibi 5-alfa redüktaz inhibitörlerinin androjenik Trenbolone Enantant yan etkilerini azaltmak veya ortadan kaldırmak için hiçbir şey yapmadığını unutmayın.

Karaciğerde ilk geçişten kaçınan, enjekte edilebilir bir anabolik steroid olduğu için, Trenbolone Enanthate ile karaciğer sorunları (hepatotoksisite) için herhangi bir endişe olmamalıdır. Bununla birlikte, kolestrolün ve diğer kardiyovasküler endişelerin ve konuların negatif olarak değiştirilmesi, çoğu durumda olduğu gibi bir anabolik steroid olmasa da bir problem olabilir. Trenbolone Enanthate yan etkileri aynı zamanda tüm anabolik steroidlerin ortak olan tipik HPTA bastırma / kapatma özelliğini de beraberinde getirir. Bu nedenle, kullanıcılar bu alandaki ihmal sonucu ikincil hipogonadizm gelişmeden önce kendilerini daha kısa döngülere sınırlamak ya da kullanımdan sonra uygun bir PCT (Post Cycle Therapy) protokolüne girmeyi sağlamalıdırlar.

Aşçılık tarifi:

100 mL için ortak 100 mg / mL Reçete
10 gram Trenbolon Etanat tozu (7.5 mL)
2 mL BA (% 2)
10 mL BB (% 10)
80.5 mL Yağ

100 mL'lik yaygın 200 mg / mL Reçetesi
20 gram Trenbolon Etanat tozu (15 mL)
2 mL BA (% 2)
15 mL BB (% 15)
68mL Yağ

İpuçları:

Trenbolone genellikle yeni başlayanlar için uygun değildir


Trenbolon, görebildiğimiz gibi çok güçlü bir bileşiktir ve bazı durumlarda yan etkiler bazı kaldırıcılar için acımasız olabilir.


Bizi Seçme Nedeni:

1): Üstün Kalite ve Rekabetçi Fiyat:

Firmamız Çin'de 15 yıldan fazla tecrübeye sahip ünlü bir ilaç üreticisidir ve tüm tozlar fabrikamızdan doğrudan tedarik etmektedir.

2): Hızlı, Güvenli ve Gizlenmiş Hükümet:

İyi eğitimli ve disiplinli paketleme ekibi ve yeterli stok, parselin DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, vb. Ile hızlı ve güvenli bir şekilde elinize çekilmesini sağlar.

3): İhracatta Deneyimli:

Dünyada müşterimiz var. Ürünler Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Kore, Tayland, Endonezya, Uruguay ve diğer birçok ülkeye ihraç edilmiştir. Geçici geçiş oranı ≥99%

4): Esnek Ödeme şartları:

T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin. Size her zaman uygun bir terim olacaktır.

5): Sıcak Kalitedeki Müşteri Hizmetleri ve Satış Sonrası Hizmet:

Paketin fotoğrafları ve takip numaraları hazırlandıktan sonra size gönderilecektir. Sorularınızdan herhangi biri mümkün olan en kısa zamanda çözülecekti.

COA:

TEST ÖĞELERİ ÖZELLİK SONUÇLAR
Açıklama Açık sarı veya neredeyse beyaz kristal
pudra
Açık Sarı toz
Kimlik IR Pozitif
Tahlil 97.0 ~ 103.0% % 99,37
Erime noktası 70 ~ 80 ° C 70.5 ° ~ 76.5 ° C
Belirli Döndürme + 22 ° + 26 ° + 23.09 °
Kurutma kaybı Maksimum% 0.5 % 0.25
Ateşleme Kalıntısı Maksimum% 0.1 % 0.05
Ağır metaller Maksimum 20PPm <20PMm
Organik Uçucu Safsızlıklar Şartı yerine getirir. Uygun
İlgili Maddeler Tekli Safsızlık: maksimum% 1.0 <% 1,0
Toplam safsızlıklar: maksimum% 2.0 <% 2.0
Sonuç Spesifikasyonlar kurumsal standartlara uygundur.


İlgili ürünler:

TRENBOLONE SERİSİ
1 Trenbolon Asetat (Finaplix H / Revalor-H) CAS: 10161-34-9
2 Trenbolon Enantiti (parabolan) CAS: 10161-33-8
3 Metribolon (Metiltrienolon) CAS: 965-93-5
4 Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat CAS: 23454-33-3
5 Tibolon CAS: 5630-53-5

İletişim bilgileri
Hubei Yuancheng Saichuang Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)